Wspólne kolędowanie!

unnamed

Uwielbiamy śpiewać, jak chyba każdy człowiek (bo „śpiewać każdy może”!). Dzięki rewelacyjnemu wydarzeniu zorganizowanemu przez Grupę Aktywności Twórczej SCEK mieliśmy okazję do sprawdzenia swoich możliwości wokalnych.

Teatrze Stara Prochownia odbyło się wspólne kolędowanie. Na miejscu czekały na nas śpiewniki z najpiękniejszymi pieśniami, na scenie zaś świetnie grający muzycy (ojciec z synem!) zaszczycili nas swoim talentem: grali najpiękniejsze melodie polskich kolęd na gitarze, fletni Pana, a nawet (możecie wierzyć lub nie…) na PILE! Tak, pile, zwykłej pile, którą na co dzień tniemy drewno – to było cudowne doświadczenie, bo dźwięk z tego instrumentu-narzędzia brzmiał jak niezwykle rytmiczne, wysokie tony uzdolnionej wokalistki!

Oprócz tego organizatorzy zadbali o to, abyśmy również mogli się wykazać, więc część z nas (niektórzy za bardzo się wstydzili :)) wyszła na scenę i śpiewała razem z artystami! To było super i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również Państwo ze SCEK-u zorganizują dla nas podobne wydarzenie.

 

Dołącz do nas!