Aktualności

Wybory do Rady Społeczności

Wybory do Rady Społeczności

Z życia Ośrodka...
16 października odbyły się w naszym Ośrodku wybory do Rady Społeczności. Ilu chętnych tyle wspaniałych pomysłów zawartych w programach wyborczych wszystkich kandydatów. Nowa Rada Społeczności to: Przewodniczący Magda, zastępcy Patrycja i Krzysztof. Sekretarzem został wybrany Grzegorz, a funkcję skarbnika będzie pełniła Marysia. Gratulujemy i życzymy sukcesów!
Read More
Ochota na Sport

Ochota na Sport

Wycieczki, Wydarzenia, Z życia Ośrodka...
Za nami jubileuszowy X Ochocki Dzień Sportu Osób z Niepełnosprawnościami „Ochota na Sport”. Do rywalizacji stanęło 9 drużyn reprezentujących instytucje i organizacje pozarządowe dzielnicy Ochota. Tegoroczna edycja pod hasłem Strzał w 10-kę objęła rozgrywki sportowe w ośmiu dyscyplinach zaprojektowanych specjalnie na tę okazję. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwali sędziowie i wolontariusze, oprawę muzyczną zapewniła DJ Vika, a puchary i medale wręczali przedstawiciele Zarządu Dzielnicy, główni organizatorzy Fundacja Echo oraz przedstawiciele Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Ochota.
Read More
Bądź Eko

Bądź Eko

Wycieczki, Wydarzenia
Jak co roku odwiedziliśmy ŚDS w Wilanowie, by wziąć udział w konkursie ekologicznym "Bądź Eko". Do zawodów stanęli Owocowa Równa, Dębowy Wilanów i ochockie Morele. Sprawdzane były m.in. wiedza teoretyczna w zakresie znajomości drzew i ich owoców oraz sprawność fizyczna w zakresie szybkości napełniania worka zebranymi jabłkami. Nie zabrakło dobrej pogody, zabawy oraz smacznego, owocowego poczęstunku. I chociaż kompot nie był śliwkowy to tak naprawdę nie wiadomo, czy przypadkiem nie wpadła do niego żadna śliwka. Dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę!
Read More
Dołącz do nas!