Aktualności

Ochota na Sport

Ochota na Sport

Wycieczki, Wydarzenia, Z życia Ośrodka...
Za nami jubileuszowy X Ochocki Dzień Sportu Osób z Niepełnosprawnościami „Ochota na Sport”. Do rywalizacji stanęło 9 drużyn reprezentujących instytucje i organizacje pozarządowe dzielnicy Ochota. Tegoroczna edycja pod hasłem Strzał w 10-kę objęła rozgrywki sportowe w ośmiu dyscyplinach zaprojektowanych specjalnie na tę okazję. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwali sędziowie i wolontariusze, oprawę muzyczną zapewniła DJ Vika, a puchary i medale wręczali przedstawiciele Zarządu Dzielnicy, główni organizatorzy Fundacja Echo oraz przedstawiciele Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Ochota.
Read More
Kucharz Doskonały

Kucharz Doskonały

Wydarzenia
Za nami finał XIII edycji Ogólnowarszawskiego Konkursu Umiejętności Kulinarnych Dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną "Kucharz Doskonały". Nasza drużyna - pani Agata oraz pani Natalia wspierane przez Małgorzatę Lipmann przygotowały wspaniałe zarówno pod względem smaku, jak i wyglądu danie.
Read More
Kwietniowe wyjścia

Kwietniowe wyjścia

Wycieczki
Dzieje się u nas sporo! Nasze cotygodniowe wyjścia dostarczają dużej dawki wiedzy o naszym mieście i jego dzielnicach. Tak było w Muzeum Pragi, gdzie oglądając wystawę i biorąc udział w wykładzie dowiedzieliśmy się skąd wzięła się nazwa ulicy, przy której mieści się siedziba naszego Stowarzyszenia.   Wyjścia dostarczają również dużo wrażeń emocjonalnych. Tak było w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta, gdzie zwiedziliśmy wystawę Sytuacje Lilianny Porter.  
Read More
Dołącz do nas!